خرید اینترنتی دستکش لاتکس مشکی با قیمت ارزان از کارخانه

خرید اینترنتی دستکش لاتکس مشکی با قیمت ارزان به طور عمده و مستقیم از کارخانه چگونه است؟ آیا دستکش لاتکس مشکی وجود دارد؟ متریال دستکش های پزشکی رنگی بدون پودر چیست؟ آیا برندهایی مانند spa، حریر، مکستر و رویال دستکش لاتکس مشکی تولید می کنند؟

کاربرد انواع دستکش یکبار مصرف

دستکش یکبار مصرف جزء اقلام پرمصرف در بسیاری از مشاغل می­باشد. هریک از مشاغل بسته به نیازهای خاص خود می توانند از دستکشهای پزشکی استفاده کنند. دستکشهای یکبار مصرفی که در بازار ایران وجود دارند در جدول زیر آورده شده است.
بیشتر بخوانید: دستکش جراحی بهداشتی ایرانی

نوع دستکشمشخصات
۱دستکش لاتکسساخته شده از لاتکس طبیعی، احتمال بروز آلرژی، بیشتر در امور پزشکی  وصنعت کاربرد دارد، درانواع (پودری،کم پودر،بدون پودر)تولید می شود.
۲دستکش نیتریلساخته شده از لاتکس مصنوعی، عدم ایجاد آلرژی، بیشتر در امور( دندانپزشکی،آرایشگاهی، آزمایشگاهی،آشپزی،نقاشی،…)کاربرد دارد، با توجه به کاربرد آنها در انواع رنگ ها ساخته میشود،بدون پودر می باشد.
۳دستکش وینیلساخته شده از پلی وینیل کلراید، عدم ایجاد آلرژی، دراموری که نیاز به تعویض زیاد دستکش است کاربرد دارد، از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است،آزادانه در دست قرار می گیرد، بدون پودر تولید می شود.
۴دستکش یکبار مصرف نایلونیساخته شده از پلی اتیلن، عدم ایجاد آلرژی، طول عمر کم

دستکش لاتکس مشکی

ماده تشکیل دهنده دستکش های لاتکس از شیره یک درخت استوایی گرفته می شود. دستکش های لاتکس بصورت گسترده ای در مالزی تولید می شوند. زیرا ماده اولیه آن به وفور در این کشور یافت می شود. البته محصولات لاتکسی در کشورهای دیگری نیز تولید می شود. در ایران نیز چندین کارخانه دستکش های لاتکس با کیفیتی را تولید می کنند.

دستکش هایی که به عنوان دستکش لاتکس مشکی در بازار ایران عرضه می شوند در واقع از نیتریل ساخته شده اند و به دلیل اینکه عموماً دستکش های پزشکی را با نام دستکش لاتکس می شناسند، این دستکش ها نیز این نام را گرفته اند.

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=””]دستکش های پزشکی مشکی رنگ عموماً از ماده اولیه نیتریل ساخته شده اند و جزء دستکش های نیتریل هستند. در واقع دستکش لاتکس مشکی در حوزه پزشکی تولید نمی شود.[/box]

خرید دستکش نیتریل مشکی

دستکش نیتریل چیست؟ دستکش نیتریل به دلیل عدم ایجاد حساسیت از لاتکس مصنوعی ساخته می شود. این دستکشها باتوجه به کاربرد آنها در انواع رنگهای آبی، مشکی، نارنجی تولید می گردد. دستکش نیتریل مشکی یکی از انواع دستکش های نیتریل است که با توجه به کاربرد ویژه ی آن به رنگ مشکی تولید می شود.

خرید دستکش نیتریل آبی و مشکی از طریق نمایندگی های فروش دستکش وینیل امکان پذیر است. این نمایندگی ها در سراسر ایران خدمات پخش دستکش نیتریل را انجام می دهند.اما با این حال قیمت دستکش نیتریل بدون پودر و قیمت دستکش آزمایشگاهی در نمایندگی مرکزی ارزان تر است.

قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت

دستکش لاتکس اپی پرفکت یکی از شناخته شده ترین دستکش های پزشکی در بازار ایران به شمار می آید. برند اپی پرفکت دارای انواع دستکش پزشکی است که عبارتند از:

  • دستکش لاتکس اپی پرفکت ممتاز
  • دستکش لاتکس اپی پرفکت عالی
  • دستکش وینیل اپی پرفکت استرچ
  • دستکش وینیل op perfect
  • دستکش نیتریل مشکی اپی پرفکت

بطور کلی قیمت دستکش حریر ایران نسبت به دیگر دستکش های پزشکی ارزان تر است. این موضوع به آن دلیل است که در داخل کشور تولید می شود. انواع دستکش اپی پرفکت بدون پودر هستند. در حال حاضر نوع کم پودر آن ها تولید نمی شود. بیشتر مصرف دستکش لاتکس کم پودر از خارج از کشور تامین می شود.

متریال دستکش های پزشکی رنگی بدون پودر چیست؟

دستکش های رنگی به طور کلی دستکش های نیتریل و دستکش های نئوپرن هستند. که در رنگ های گوناگونی تولید می شوند. برای مثال دستکش های نیتریل مشکی در سالن های زیبایی بسیار مورد استفاده هستند.
بیشتر بخوانید: دستکش لاتکس مشکی

دستکش های رنگی نیتریل و نئوپرن بصورت استریل برای اعمال جراحی نیز نیز بسیار پرکارد هستند. این دستکش ها برای افرادی که نسبت به لاتکس واکنش آلرژیک دارند بسیار مناسب است.

خرید اینترنتی دستکش لاتکس مشکی با قیمت ارزان

همانگونه که در بالا شرح داده شد آنچه که ما بعنوان دستکش لاتکس مشکی میشناسیم در واقع از لاتکس ساخته نشده و دستکش نیتریل است. این دستکش ها در حوزه پزشکی، صنایع غذایی، سالن های زیبایی و تولیدی ها کاربرد بسیاری دارند.

خرید اینترنتی دستکش لاتکس و دستکش های نیتریل رنگی عموماً در سایتهای ایرانی به صورت تک فروشی انجام می شود. اما از طریق بازرگانی رزمد می توانید پس از دریافت پیش فاکتور این کار را به راحتی انجام دهید.

مراکز درمان، کارخانه های صنایع غذایی، سالن های آرایش و زیبایی و سایر مصرف کنندگان این محصول می توانند با تماس با بخش فروش بازرگانی رزمد لیست قیمت برندهای گوناگون را دریافت کرده و پس مقایسه اقدام به سفارش نمایند. خرید اینترنتی دستکش لاتکس و سایر دستکش ها و همچنین ارسال این محصول به سراسر ایران امکان پذیر است.

آیا برندهایی مانند spa، حریر، مکستر و رویال دستکش لاتکس مشکی تولید می کنند؟

بطور کلی برندهای ایرانی در حال حاضر تنها دستکش های ساخته شده از لاتکس و وینیل را تولید می کنند و دستکش های نیتریل و نئوپرن که در انواع رنگی آن موجود است از خارج از کشور تأمین می گردد. عمدتاً کشور مبدأ این دستکش ها کشور مالزی است. البته در سال گذشته برخی از شرکت های واردکننده توانسته اند با ثبت برند در مالزی دستکش های نیتریل را با نام تجاری خود به ایران وارد کنند.