فروش انواع دستکش لاتکس و وینیل بصورت عمده به قیمت گمرک

دستکش های یکبار مصرف در بازار دارای تنوع بالایی می باشد. به عنوان مثال، دستکش لاتکس و وینیل در بازار به فروش می رسد. دستکش‌های لاتکس بسیار منعطف و راحت است و به خاطر  موادی است که در آن بکار رفته است و معمولا در محیط های آشپزی، آزمایشگاهی به کار می رود. لاتکس از ماده ای طبیعی تولید می شود ولی در دستکش وینیل از مواد مصنوعی مانند کلرید پلی وینیل و روان کننده ها یی که موجب بافت نرم  این محصول می شود، استفاده می گردد. قیمت خرید انواع دستکش لاتکس را می توانید از فروشگاه های معتبر و شرکت های تولیدکننده این محصول بدست بیاورید. البته اگر به دنبال خرید اقتصادی و ارزان تر از بازار نیز می باشید می توانید، به سایت هایی مراجعه کنید، که فروش انواع دستکش لاتکس و وینیل را به صورت عمده و به قیمت گمرک به فروش می رسانند.

فروش انواع دستکش لاتکس و وینیل بصورت عمده به قیمت گمرک

فروش انواع دستکش لاتکس و وینیل بصورت عمده

فروش انواع دستکش لاتکس و وینیل بصورت عمدهفروش انوع دستکش لاتکس بی رنگ به صورت عمده در نمایندگی ها معتبر این محصول صورت می گیرد. دستکش های لاتکس را می توانیم به

 • پودر دار
 • بدون پودر

تقسیم کنیم  یکی از انواع لاتکس، دستکش لاتکس حریر است که در واقع دستکش بدون پودرمی باشد و برای محافظت از دست و رعایت بهداشت تولید می شود. کاربرد اصلی این نوع از دستکش در حرفه پزشکی، دندانپزشکی  است که نیاز به کار دقیق با دست دارد. البته مانعی برای استفاده از این محصول برای مواردی مانند آشپزخانه ها و صنایع خودرسازی و صنایع تولیدی وجود ندارد.

لاتکس موجود در این کالا درجه یک بوده و انعطاف پذیری بالایی که دارد باعث آسان پوشیدن آن می شود. به طور کلی دستکش های لاتکس به دو صورت بدون پودر و پودر دار وارد بازار می شوند. پودر داخل دستکش به عنوان روان کننده دستکش ها استفاده می شود. پودر به کار رفته در دستکش حریر از نشاسته ذرت است و اگر در حین انجام کار از طرف پزشک به بیمار منتقل شود در روند بهبودی بیمار خللی ایجاد نمی کند.

دستکش لاتکس بدون پودر نیز مانع انتقال آلودگی می شود و در برابر اسید و باز و حرارت، مقاوم هستند. محصول نوع دوم که وینیل نام دارد نسبت به لاتکس، حساسیت زای کمتری می باشد زیرا از ماده مصنوعی به نام پلی وینیل کلرات در آن استفاده شده است. قابلیت کشسان این دستکش زیاد است.

دستکش وینیل، دستکش چند منظوره می باشد و برای کارهایی که در آنها دقت زیادی نیاز ندارد نیز به کار می رود. این دستکش ها کاملا به دست نمی چسبند. و در برابر اسید وقلیاها و الکل ها مقاومت دارند. حرفه هایی که به طور مداوم از این کالا استفاده می کنند و جز لوازم ضروری شغلشان محسوب می شوند به دنبال خرید عمده و زیاد این محصول هستند.

کارخانجات تولیدکننده، این نمونه کالا ها برای مراکزی که مصارف همیشگی دارند و یا نمایندگی هایی که فروش بالایی دارند به طور اختصاصی به صورت عمده این کالا را به فروش می رساند و حتی برای اشخاصی که مقدار بالایی خرید دارند نیز در نمایندگی ها و نمایشگاه های مرتبط این کالا  را به صورت عمده به فروش می‌رساند.

مشخصات دستکش یکبار مصرف لاتکس

مشخصات دستکش یکبار مصرف لاتکس دستکش یکبار مصرف لاتکس دارای مشخصات زیر می باشد:

 • به دو صورت پودردار و بدون پودر وجود دارند.
 • وجود پودر روان کننده در دستکش، پودر مورد استفاده از نشاسته ذرت است.
 • مقاومت در برابر اسید، باز و حرارت

لاتکس از مایع شیری رنگی از درخت به دست می آید. شروع استفاده از آن دستکش سال ۱۸۸۹ میلادی بوده است در ابتدا این کالا در صنعت بهداشت و انواع جراحی ها استفاده می شد. و انواع دستکش جراحی توسط پزشکان مورد استفاده قرار می گرفته است در ابتدا برای اینکه این دستکش ها راحتتر وارد دست شود آن را خیس می کردند یا از پودر های مختلفی استفاده می کردند.

پودر های مختلفی مانند کربنات کلسیم، پودر تالک، لیکاپدیوم اولین ماده ای بود که به عنوان روان کننده در دستکش های لاتکس پزشکی مورد استفاده قرار گرفت بعد از مدتی استفاده از ماده کاهش یافت به دلیل مضراتی که برای سلامت انسان داشت. تالکوم هم ماده بعدی بود که در دستکش به کار رفت و آن هم از رده خارج شد و امروزه موادی از نشاسته ذرت در این کالا به کار می رود که از جنس طبیعت است و هیچگونه ضرری برای سلامتی ندارد.

معمولا دستکش های لاتکس برای محیط های آشپزخانه و آزمایشگاه ها نیز بکار می رود. ممکن است این دستکش ها برای بعضی افراد حساسیت زا باشد. ولی با این وجود این دستکش ها مصارف بالایی دارند و افراد زیادی به دلیل انعطاف پذیری بالای آن و به دلیل اینکه به راحتی می توان با دست همه چیز را لمس کرد، مورد توجه متخصصان و جراحان است چون می توانند به راحتی در جراحی عملکرد بهتری داشته باشند.

استفاده از دستکش لاتکس 100 عددی برای جراحی قدمت طولانی دارد دلایل بسیار زیادی برای استفاده از این محصول در جراحی می باشد. معمولا این نوع دستکش به  نوع طبیعی یا مصنوعی تقسیم می شوند.

بررسی و خرید انواع دستکش های پزشکی

بررسی و خرید انواع دستکش های پزشکیبررسی و خرید انواع دستکش های پزشکی چندان مشکل نیست، فقط  باید دقت کنید و به درستی با انواع آن آشنا بشوید. دستکش های پزشکی به طور کلی به دو بخش مناسب برای معاینه و مناسب برای جراحی تقسیم می شوند.

جنس انواع دستکش ها موجب تمایز آنها می شود. برای بررسی هر کدام از جنس دستکش های پزشکی باید از مزایا و معایب آنها مطلع شوید. دستکش های پزشکی به چند دسته تقسیم می شوند:

 • دستکش پزشکی لاتکس
 • دستکش نیتریل
 • دستکش وینیل
 • دستکش های نایلونی

آنچه که تعیین می کند هر شخصی از چه دستکشی استفاده کند به مزایا و معایب آن، جنس دستکش، هزینه و میزان مقاومت  و حساسیت آن بستگی خواهد داشت. پزشکانی که از دستکش جراحی و معاینه استفاده می کنند، دو کار مهم انجام می دهند هم خودشان از میکروب ها و عفونت های ناشی از بیمار حین معاینه یا جراحی ایمن می شود و هم بیمار، از بیماریهای احتمالی منتقله از طریق پزشک در امان خواهد بود.

این محصولات در بیمارستان ها توسط پزشکان، تکنیسن آزمایشگاهها، پرستاران، دندان پزشکان و داروسازان استفاده می شوند. این دستکش ها در مکان های دیگر مانند خانه و مشاغل دیگر هم کارایی دارد ولی در بیمارستان ها معمولا از نوعی استفاده می شود که بتواند در برابر میکرو ارگانیسم ها هم مقاوم باشد و برای کارهای دقیق مثل جراحی، قدرت لمس دست و اندامی که جراحی می شود زیاد باشد، تا با دقت بالا جراحی انجام شود.

دستکش لاتکس از یک ماده از درخت به دست می آید. علت اینکه لاتکس طرفدارن زیادی دارد راحتی آن است. افرادی که دقت بالا برای کار می‌خواهند از این دستکش استفاده می کنند. با وجود اینکه این دستکش برای برخی افراد حساسیت زا است و ایجاد شوک می کند ولی به خاطر انعطاف پذیری بالای آن از محبوب ترین این کالا می باشند.

به دلیل حساسیت به لاتکس، دستکش دیگری تولید شدکه ایجاد حساسیت نمی کرد. دستکش های فاقد لاتکس که از وینیل کلراید تهیه شده باشند، معروف هستند به دستکش های وینیل، که علاوه بر مصارف پزشکی در نقاشی و رنگ کاری، آشپزی و مصارف آزمایشگاهی نیز استفاده می شوند. در این نوع دستکش ها از روان کننده هم استفاده می شود که برای راحت پوشیدن دستکش به کار می رود..

این دستکش نسبت لاتکس کمتر می چسبد و و گشادتر و ضخیم تر از لاتکس است. و همه اینها از مزایای این محصول است. این دستکش ها در سه سایزکوچک، متوسط، بزرگ طراحی و ساخته شده است. اگر نیاز به دقت در کاری دارید  این محصول گزینه مناسب نیست چون به دست نمی چسبد و این باعث کاهش دقت در عمل می شود.

دستکش وینیل غیر استریل است و ارزان تر از لاتکس می باشد. نوع دیگری از دستکش ها به نام نیتریل شناخته می‌شود. طرفدارن زیادی به دلیل ویژگی های خوب آن دارند. به عنوان مثال به راحتی پاره نمی شوند. در برابر حلال های چربی مقاوم می باشند و حساسیت لاتکس را ایجاد نمی کند چون لاتکس ندارند.

این محصول نیز در سه سایز مختلف کوچک و متوسط و بزرگ طراحی و تولید شده اند. این دستکش ها لاتکس ندارند ولی در حرکات دست برای کارهای دقیق بسیار مناسب هستند و ارزش کمتری نسبت به لاتکس ندارند. شاید بتوان گفت بهتر از لاتکس نیز می باشند.

دستکش های نایلونی یکی دیگراز انواع این محصولات است. که در معاینات کارایی زیادی دارد. این نمونه ها غیر استریل هستند و بدون پودر می باشند. و لاتکس نیز ندارند پس حساسیت پوستی ایجاد نمی کنند. بسیار ارزان قیمت می باشند و ضخامت پایینی داشته و قدرت لمس آنها بالا است و مقاومت خوبی نیز دارند.

معرفی انواع مدل های دستکش های پزشکی

معرفی انواع مدل های دستکش های پزشکی معرفی انواع مدل های دستکش های پزشکی کار چندان ساده ای نیست، شاید درگذشته یک نوع دستکش، مخصوص پزشکان در همه تخصص‌ها استفاده می شده ولی امروزه تنوع در این کالا بسیار شده است و انواع دستکش بهداشتی را می توان به  موارد زیر تقسیم نمود:

 • دستکش پزشکی
 • دستکش دندانپزشکی
 • دستکش بیمارستانی
 • دستکش معاینه
 • دستکش ضد ویروس
 • دستکش آنتی ویروس
 • دستکش استریل
 • دستکش جراحی

تولید کننده دستکش های لاتکس در ایران

تولید کننده دستکش های لاتکس در ایرانتولید کننده دستکش های لاتکس در ایران، بهترین جنس از این محصولات را تولید می کنند. از آنجایی که یکی از نیازهای اساسی جراحان حین کار استفاده از دستکش است. کارخانه دستکش لاتکس حریر موفق شده دستکشی را طراحی و تولید نماید که در شرایط تعریق دست یا بعد از شستشو بدون نیاز به خشک کردن قابل پوشیدن باشد.

در برخی از جراحی ها که زمان بسیار اهمیت  دارد و جراح نیاز به شستشوی دست دارد  زمان خشک کردن دست برای آن جراحی، بسیار طولانی خواهد شد. به همین علت تولید کنندگان داخلی بر آن شدند تا محصولی با کیفیت را تولید کنند که این معضل را رفع کند.

این دستکش نیاز به خشک کردن دست ندارد و می توانید به راحتی با دست مرطوب نیز آن را بپوشید. ماده نیتریل در دستکش نیتریل کاملا سنتتیک است و هیچ حساسیت، بو و عوارضی را برای پوست ندارد و برای مصرف بیشتر توصیه می شود.

شاید لاتکس از قدرت کشسانی خوبی برخوردار باشد ولی حساسیت زا بودن آن  موجب شده زیاد مورد توجه قرار نگیرد. درست است که که بیش از ۹۰ درصد جراحان از لاتکس استفاده می کنند ولی در صورت حساسیت باید از دستکش استفاده شود که ماده اولیه آن نئوپرین است که یک لاتکس طبیعی و بدون عوارض می باشد.

در هر صورت تولید دستکش لاتکس مرغوب در ایران انجام می شود و در رقابت با نمونه خارجی آن می باشد.

بهترین برند های دستکش لاتکس موجود در بازار

بهترین برند های دستکش لاتکس موجود در بازاربهترین برند های دستکش لاتکس موجود دربازار بیشترین فروش را دارند و دارای بهترین کیفیت نیز می باشند. برند های گوناگونی از دستکش در بازار وجود دارد که بسته به چگونگی ساخت و نوع مواد اولیه موجود در آن و کیفیت مواد اولیه آنها تقسیم بندی می شوند.

دستکش لاتکس از شرکت حریر می تواند جز مرغوبترین این محصولات باشد که با دستگاه های پیشرفته، بهترین و بیشترین دستکش های جراحی داخل ایران را تولید می کنند و بخشی از محصولات خود را نیز صادر می نماید.

بهترین برندها معمولا محصولاتی دارند که در برابر میکروب ها و ویروسها مقاوم هستند در صورتی که نمونه های بی کیفیت در برابر عوامل خارجی مقاومتی ندارند و در برابر اسید و باز و حرارت نیز به سرعت از بین می روند.

برند های معتبر در طول سالیان سال نشان می دهند که  کیفیت را فدای فروش بالا و مشتریان بیشتر نمی کنند و تحت هر شرایطی کیفیت را فدای کمیت نمی کنند.

لیست قیمت انواع دستکش های لاتکس

لیست قیمت انواع دستکش های لاتکسلیست قیمت انواع دستکش های لاتکس را می توانید از تولیدکنندگان محصولات بخواهید اگر نماینده فروش این‌گونه محصولات باشید، لیست روز قیمت دستکش لاتکس در انواع و سایز های مختلف آن  را در اختیار دارید و اگر خریدار عمده و یا جزیی این محصول باشید می توانید به راحتی با جستجویی در فضای مجازی به قیمت های آن دسترسی پیدا کنید.

فروش دستکش لاتکس در سایتهای فروش شرکت های تولید کننده و یا واسطه های فروش در فضای مجازی انجام می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. قیمت های محصولات به دلیل اینکه ساخت داخل هستند، مناسب می باشد.

تغییرات قیمت ها با توجه به افزایش یا کاهش هزینه تغییر خواهد داشت  و در حال حاضر با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه و هزینه، تغییرات جزیی در قیمت کالا وجود دارد. اگر خریدار عمده این کالا باشید می توانید در فروشگاه های عمده و یا نمایشگاه های فروش این کالا با قیمت مناسب  خرید کنید و یا اگر به میزان بالا خرید دارید در زمان های تخفیف، نمایندگی ها اقدام به خرید نمایید.

خرید دستکش لاتکس پودری سایز بزرگ

خرید دستکش لاتکس پودری سایز بزرگخرید دستکش لاتکس پودری سایز بزرگ در نمایندگی های فروش این کالا انجام می شود. دستکش لاتکس پودری نوعی از دستکش هاست که به دلیل پودر موجود در آن حرکت دست به داخل آن به راحتی انجام می شود و میزان حساسیت  این دستکش برای افرادی که به آن آلرژی دارند را کاهش می دهد.

دستکش های لاتکس دارای انواع مختلف می باشد. که به پودری و غیر پودری تقسیم می شود و همچنین از نظر سایز به کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم می شود. سایتهای مجازی نیز جز بزرگترین فروشندگان این کالا می باشند. و شما به راحتی با انتخاب این محصول و افزدون به سبد خرید و پرداخت پول می توانید آن را دراسرع وقت و هر مکانی تحویل بگیرید.

دسته بندی دستکش های لاتکس از نظر سایز

دسته بندی دستکش های لاتکس از نظر سایزدسته بندی دستکش های لاتکس از نظر سایز، به کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم می شوند. و هر شخصی با توجه به سایز کف دستش می تواند یکی از این نمونه ها را انتخاب نماید.  شرکت های تولید کننده در ایران انواع سایزهای دستکش را تولید می کنند.

دستکش های لاتکس مورد نیاز انواع پزشکان در معاینه  و جراحی می باشد. و باید انواع سایز های آن در دسترس باشد تا هر کس باتوجه به نیازش آن را استفاده کند چون اگر با اندازه دست تطابقی نداشته باشد در کیفیت جراحی یا معاینه تاثیر خواهد گذاشت. یکی از مزایای مهم لاتکس ها قدرت تماس با عضو جراحی و یا معاینه بود، اگر سایز مناسبی از دستکش برای هر شخص انتخاب نشود، این مزیت از بین خواهد رفت،  یعنی سایز بزرگتر باعث می شود به دست کاملا نچسبد و شخص به خوبی کار نکند.

فروشگاه تجهیزات و کالاهای پزشکی

فروشگاه تجهیزات و کالاهای پزشکی فروشگاه تجهیزات و کالاهای پزشکی انواع مختلفی از  لوازم پزشکی را در اختیار صاحبان این حرفه قرار می دهد. مشتریان برای خرید انواع دستکش لاتکس می توانند به فروشگاه تجهیزات بروند و هر آنچه را که از انواع این دستکش و سایزهای گوناگون آن بخواهند، در دسترس می باشد.

در واقع این فروشگاه نمایندگی از انواع برندها را دارد و از جزئی ترین وسایل تا وسایل و تجهیزات عظیم آزمایشگاهی را می تواند برای مشتریان فراهم نماید.

واردات دستکش لاتکس مالزی پودری‌

واردات دستکش لاتکس مالزی پودری‌واردات دستکش لاتکس مالزی پودری و بدون پودر در سایز های مختلف کوچک،متوسط و بزرگ در حال انجام است. قیمت دستگاه لاتکس وارداتی با توجه به نوع آن متفاوت است. دستکش پزشکی لاتکس یک دستکش یکبار مصرف است که در معاینات و یا جراحی مورد استفاده قرار می گیرد. و مانع انتشار آلودگی بین بیمار و پزشک می شود.

همانطور که می دانید دستکش لاتکس از ماده ای به نام لاتکس تولید شده است. برندهای وارداتی دیگری نیزدر بازار وجود دارد که بسته به کیفیتشان قیمت های متفاوتی دارند. واردات در قیمت فروش انواع دستکش در داخل کشور تاثیر می گذارد. میزان تولید داخلی این محصول و مقدار عرضه و تقاضا نیز بر قیمت های این کالا در داخل تاثیرگذار است.

بازار خرید دستکش لاتکس درجه یک

بازار خرید دستکش لاتکس درجه یکبازار خرید دستکش لاتکس درجه یک در فروشگاه های اینترنتی بسیار داغ است. چون یکی از بهترین و در دسترس ترین مراکز خرید می باشد. انواع مختلف دستکش ها با سایز های و جنس های گوناگون در این مراکز خرید به چشم می خورد و شما به راحتی می توانید از این  سایتها خرید نمایید.

دستکش های مرغوب و درجه یک را می توانید ار نمایندگیهای معتبر این محصولات بخواهید. زیرا برخی محصولات وارداتی و یا داخلی دارا ی کیفیت مطلوبی نیستند و باید این دو نوع را از هم تشخیص بدهید.